Կապ

Կապ

People in Need հայաստանյան ներկայացուցչության թիմը
Կարդալ ավելին Փակել

Մեր թիմը

Նկար Varduhi Dadunts
Varduhi Dadunts
Հայաստանյան ներկայացուցչության ղեկավար

էլ․ հասցե` varduhi.dadunts@peopleinneed.cz

BARBORA KINDLOVÁ
Country Programme Coordinator

էլ․ հասցե` barbora.kindlova@peopleinneed.cz

Նկար Olivia Route
Olivia Route
Ծրագրերի որակի ապահովման պատասխանատու

էլ․ հասցե` olivia.route@peopleinneed.cz

Նկար Shushanik  Nersesyan
Shushanik Nersesyan
Մեդիա և հաղորդակցության ղեկավար
Նկար Lilit Ghazaryan
Lilit Ghazaryan
Մարդկային ռեսուրսների պատասխանատու

էլ․ հասցե` lilit.ghazaryan@peopleinneed.cz

Նկար Garik Hovhannisyan
Garik Hovhannisyan
Ֆինանսական ղեկավար
Նկար  Sergey Sahakyan
Sergey Sahakyan
Լոգիստիկայի և գնումների ղեկավար

էլ․ հասցե` sergey.sahakyan@peopleinneed.cz

Նկար Lilit  Saribekyan
Lilit Saribekyan
Մոնիթորինգի և գնահատման ղեկավար

էլ․ հասցե` lilit.saribekyan@peopleinneed.cz

Նկար Asya Harutyunyan
Asya Harutyunyan
Ծրագրի ղեկավար

էլ․ հասցե` asya.harutyunyan@peopleinneed.cz

Նկար Anahit  Yernjakyan
Anahit Yernjakyan
Ծրագրի ղեկավար

էլ․ հասցե` anahit.yernjakyan@peopleinneed.cz

Նկար Anush Davtyan
Anush Davtyan
Ծրագրի ղեկավար

էլ․ հասցե` anush.davtyan@peopleinneed.cz

Նկար Laura  Barkhudaryan
Laura Barkhudaryan
Ծրագրի համակարգող
Նկար Meri Grigoryan
Meri Grigoryan
Ծրագրի համակարգող

էլ․ հասցե` meri.grigoryan@peopleinneed.cz

Նկար Ani  Davtyan
Ani Davtyan
Ֆինանսների համակարգող

Նկար Rima Grigoryan
Rima Grigoryan
Գնումների համակարգող

Նկար Heghine  Poghosyan
Heghine Poghosyan
Համայնքային համակարգող

Նկար Narine Ghazinyan
Narine Ghazinyan
Մոնիթորինգի և գնահատման պատասխանատու

Նկար Lilit Hakobyan
Lilit Hakobyan
Մոնիթորինգի և գնահատման պատասխանատու

Նկար Sona Avakimyan
Sona Avakimyan
Մոնիթորինգի և գնահատման պատասխանատու

Նկար Meline Shahnazaryan
Meline Shahnazaryan
Ծրագրի օգնական

Նկար Milena  Khachatryan
Milena Khachatryan
Ֆինանսական գծով օգնական

Նկար Sergey Mkhitaryan
Sergey Mkhitaryan
Ծրագրերի օգնական

Նկար Luiza Sargsyan
Luiza Sargsyan
Ֆինանսական գծով օգնական

Նկար Silviya Hovnanyan
Silviya Hovnanyan
Հաղորդակցության օգնական

Նկար Hasmik  Hovhannisyan
Hasmik Hovhannisyan
Լոգիստիկայի և գնումների օգնական

Նկար Marni Anjaoghlian
Marni Anjaoghlian
Լոգիստիկ օգնական

Նկար Syune Harutyunyan
Syune Harutyunyan
Համայնքային օգնական

Astghik Osyan
Տվյալների բազայի պատասխանատու

Նկար Arda  Keriabian
Arda Keriabian
Համայնքային օգնական

Նկար Shirag  Krouzian
Shirag Krouzian
Համայնքային օգնական

Hasmik Givargizyan
Համայնքային օգնական

Arpine Mkrtchyan
Համայնքային օգնական

Mariam Mashuryan
Համայնքային օգնական

Stepan Sargsyan
Համայնքային օգնական

Նկար Narek Hayriyan
Narek Hayriyan
Պահեստի պատասխանատու

Artyom Aghajanyan
Պահեստի պատասխանատու

Մեր հասցեները՝

Գլխավոր գրասենյակ

Սայաթ-Նովա 33
0002, Երևան
Հեռ․՝ +374 60 519159
Էլ․ հասցե՝ info.armenia@peopleinneed.cz
Բաց է՝
Երկուշաբթիից՝ ուրբաթ
9։00-18։00

Շիրակի գրասենյակ

Ալեք Մանուկյան 1
3101, Գյումրի
Հեռ․՝ +374 60 519159
Էլ․ հասցե՝ info.armenia@peopleinneed.cz
Բաց է՝
Երկուշաբթիից՝ ուրբաթ
9։00-18։00

Սյունիքի գրասենյակ

Անկախության 4
3201, Գորիս
Հեռ․՝ +374 60 519159
Էլ․ հասցե՝ info.armenia@peopleinneed.cz
Բաց է՝
Երկուշաբթիից՝ ուրբաթ
9։00-18։00

Գլխամասային գրասենյակ

Սաֆարիկովա 24, Պրահա 2
120 00, Պրահա
Հեռ․՝ +420 778 498 314
Էլ․ հասցե՝ mail@peopleinneed.cz

Կապ

Ուղարկվում է
Մենք ստացել ենք Ձեր հաղորդագրությունը
Շնորհակալություն
Կներեք, գրանցումը հնարավոր չէ ուղարկել։
Ներեցեք, փորձեք քիչ անց